Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora

Hektor i Piotr,

Odpowiem na wasze posty bardziej po poludniu, teraz musze znikac na 1.5-2godz.

W duzym skrocie napisze tak:

- co do postu Hektora, wszystko wytlumacze, krok po kroku i punkt po punkcie;-) sprawy wygladaja prosto z zewnatrz, gdy nie widzi sie calosci zagadnienia i wielu czynnikow ktore wplywaja na nasze decyzje. Zapewniam, ze sprawy taktyki rynkowej i produkcyjne mamy naprawde dobrze i szczegolowo "rozkminione" i decyzje nie biora sie znikad. To, ze udaje nam sie dzialac z dobrym wyczuciem widac po wielu sukcesach ktore udaje sie nam osiagnac. To nie jest dzielo przypadku;) (jak to powiedzial niedawno odwiedzajacy nas senior manager z jednego z trzech najwiekszych na swiecie wydawcow w luznym tlumaczeniu "Panowie, my w duzych korporacjach wydajemy ciezkie miliony aby wypromowac nowe marki (franchises) i na ogol nam sie to nie udaje, a Wy z Waszym pierwszym tytulem juz zbudowaliscie globalna marke. To niesamowite, powinniscie byc z siebie naprawde bardzo zadowoleni.")

- co do Piotra, w duzym stopniu sie zgadzam, bedziemy ostrozniejsi (czas bedzie rozwazyc wprowadzenie Blizzardowskiej maksymy, "premiera bedzie gdy gra bedzie gotowa" np, albo chociaz "data premiery TBA";). Mimo wiekszej ostroznosci, jednak nie nigdy nie bedziemy zachowywac sie tak jak wieksze zachodnie koncerny, ktore maja premiery pod okresy rozliczeniowe, aby zadowolic akcjonariuszy, tylko potem jakos gry sie nie sprzedaja (ale to juz zmartwienie np. kolejnego zarzadu;)

Do zobacznie wiec po poludniu.

Pozdrawiam,
Michal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,98% 140,00 2022-11-25 17:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.