Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora

Dziekuje. W natloku postow udalo nam sie wylowic ta wiadomosc:)

Na razie za obsluge prawna odpowiedzialna jest partnerska kancelaria tej samej, ktora odpwiedzialna byla za zapisy kontraktu (poslugujemy sie kancelaria z US, a to jej francuski partner). Czyli teoretycznie znajaca temat od podszewki. Od strony praktyczniej drugi test bedziemy mieli juz 17 sierpnia. Powinno pojsc lepiej niz na poczatku, gdy troche zostalismy wzieci z zaskoczenia.

Niemniej dziekuje za dobry cytat. Bede o tym pamietal. Rozdzielenie spraw to rzecz, ktora tez juz wewnetrznie omawialismy:)

Pozdrawiam,
MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,08% 128,70 2022-12-05 14:36:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.