Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora
PS2. decyzje Zarzadu powinno pomoc zrozumiec takze to co juz wspomnialem, ze musi on dbac o optymalne wyniki firmy w dluzszym okresie czasu i powinnien miec on mozliwie spojny plan, ktory zaklada generowanie dobrych wynikow nie w jednym kwartale czy roku, ale wlasnie okresach znacznie dluzszych. O wyniki tegoroczne ze wzgledu na premiere wersji PC, jak wiemy nie musimy sie zbytnio martwic - kazdy bedzie mogl ich przedsmak zobaczyc w najblizszym raporcie kwartalnym, a dodatkowy wysilek promocyjny i dodatkowe rzeczy ktore planujemy na jesieni moga je tylko poprawic. Jestem przekonany, ze mimo rozczarowania zachowaniem kursu w ostatnich dniach, za jakis czas obraz ulozy sie w spojniejsza i bardziej zrozumiala calosc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 3,03% 127,32 2022-12-02 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.