Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora
Wikary, przyczyna problemów z ABC Data powstała zanim ktokolwiek myślał o połączeniu spółek CD Projekt i Optimus, natomiast obecny zarząd ten problem rozwiązał (w sposób, który w chwili zawierania ugody zdecydowana większość akcjonariuszy przyjęła z ulgą). "Milion akcji dla pracowników", o którym piszesz poszedł z prywatnej puli akcji większościowych akcjonariuszy - członków władz spółki (nie było żadnej dodatkowej emisji, więc można powiedzieć, że "koszty" w całości z własnych kieszeni pokryli członkowie władz spółki), co jest najbardziej cywilizowaną formą programu motywacyjnego, z jakim kiedykolwiek spotkałem się na gpw.

Ja rozumiem, że przy tak gwałtownych spadkach samo wyrywa się z ust w kierunku zarządu hasło "zróbcie coś z tym!", ale mimo wszystko nie należy mylić faktów, ani wylewać swoich skumulowanych żali, bo to zupełnie niczego nie wnosi. Natomiast pomysł z wykreowaniem nowego IP, obok Wiedźmina, to bardzo dobry pomysł, tylko na jego realizację potrzeba ludzi, czasu i jeszcze raz pieniędzy (wykreowanie nowego IP to przecież zawsze jedno z największych wyzwań w branży).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,73% 128,50 2022-12-07 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.