Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora

Przyjmuje to co zostalo napisane. Bedziemy sie starali tak planowac komunikacje, aby nie zaskakiwac niekorzystnymi informacjami, gdy nie jest to nieuniknione.

W tym przypadku lepiej bylo by pewnie z zacisnietymi zebami i wbrew branzowej praktyce, nie podac daty premiery przy okazji ogloszenia projektu. Dalo by to wszystkim do myslenia i nie bylo by informacji o przesunieciu, tylko ewentualnie wyznaczeniu daty premiery.

Tylko pewnie wtedy rynek by to zle odebral. Ala z perspektywy czasu sadze, ze bylo by to mniejsze zlo. Troche gorzej od strony branzy gier, ale to tez bylo do rozwiazania.

Pozdrawiam,
MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 3,03% 127,32 2022-12-02 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.