Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora
osobiście przyjmuje do wiadomości wytłumaczenia prezesa jak i również Twoje mike..
s punktu prowadzenia biznesu takie kroki s ajak najbardziej dobre i popieram...ale jest jednak ale....
większosć ludzi którzy kupuja wasze akcje nie są graczami gierinwestują swoje pieniądze w spólke nie czarujmy sie żeby zarobić....a giełda żądzi się swoimi prawami które jeszcze nie poznaliście do konca jak widze.....
2 proste prawa gieldy...dobre infa i złe infa.....
jak ze spólki ida dobre informacje papiery spólki drożeją,co za tym idzie wartosć firmy ..
jak lecą w świat zle informacje spowodowane nie przemyślanymi decyzjami to papier spada..a co za tym idzie wartość spólki maleje... a na dodatek inwestorzy /gracze tracą swoje ciężko zarobione pieniądze....niektórzy od premiery wiedzmina pewnie już mają nie złe tyły....
cały czas zaznaczacie że nie znacie się na grze na giełdzie tylko na produkcji gier..i chwała wam za to....ale miejcie na względzie inwestorów którzy kupują akcje wasze firmy....bo takimi decyzjami nie przymyślanymi sprawiacie ze zaufanie do spólki na giełdzie spada..a o zaufanie trzeba sobie zapracować...i ciężko jest odzyskać jak się raz je straci....póżniej zamiast inwestorów na papierze zostaja sami krótkoterminowi spekulanci ..papier staje się nie przewidywalny.....a tego chyba zarząd takiej dobrej firmy jak wasza chyba nie chce?
pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 3,03% 127,32 2022-12-02 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.