Forum Giełda +Dodaj wątek
"Bedziemy sie starali tak planowac komunikacje, aby nie zaskakiwac niekorzystnymi informacjami, gdy nie jest to nieuniknione" - to jest kompletnie absurdalne stwierdzenie (informację podaje się bez względu na to czy dobra czy zła tym bardziej, że tego zaplanować się nie da)

"W tym przypadku lepiej bylo by pewnie z zacisnietymi zebami" - Tak byłoby lepiej (solidność to obecnie zapomniana rzecz)

powodzenia

ps. ktoś tu kiedyś wspominał o Thorgalu ... :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,73% 128,50 2022-12-07 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.