Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora
Mike Cd red oferuje na rynku tylko jeden produkt - wiedzmin. moze warto troche poszerzyc spektrum inwestycji. wiem ze jest gog ale bardziej chodzi mi o cos co przynosi wieksze zyski. na co zamierzacie przeznaczyc teraz ten nadmiar gotowki ktory wplynie do spolki? moze czesc na skup akcji wlasn,ych?
i nie rozumiem czemu ten zarzad zaliczyl juz tyle wpadek... najpierw abc data potem jakis milion akcji przeznaczony dla pracownikow ktory zapewne wyrzuca w rynek bo nie musza iformowac teraz skolej niespojnosc z datami... moze jednak cos zrobicie ku temu zeby ten kurs nie wyladowal na 3 zlotych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,08% 131,48 2022-11-29 17:03:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.