Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Zgłoś do moderatora

Dziekuje Mario, lepiej bym tego nie wytlumaczyl:-) Zwlaszcza o tej porze.

Odnosnie IP, to jest dokladnie jak wspomnial Mario. Na wszystko przyjdzie czas. Jednak trzeba pamietac, ze to nie problem "zrobic nowe gre" problem jest aby ona odniosla znaczacy sukces komercyjny. Gier tworzony jest b duzo, nowych IP tez pojawia sie sporo. Ale tych ktore zarabiaja jest juz jednak duzo mniej. Wiec jesli zabierzemy sie kiedys za nowe IP, to tylko w sytuacji gdy uda nam sie zbudowac plan dajacy duze szanse na duzy sukces. A taki plan to bardzo duuuuza sprawa.

Wszystkim sie wydaje, ze Wiedzmin to tylko jeden produkt. A to marka, ktora mozna bardzo umiejetnie eksplorowac. I to znana marka ktora z kazda premiera ma coraz wiekszy potencjal. Lucas zrobil kiedys "tylko" Gwiezdne Wojny, a seria i eksplorowanie marki dziesiatki lat przynosi rekordowe zyski. Oczywiscie Wiedzmin ma inny profil (bardziej oparty o gry i ksiazki), ale wcale nie ma mniejszych mozliwosci rozwoju jako marka. Powiedzialbym, ze nawet wieksze, wlasnie ze wzgledu na charakter gier jako medium, oraz jakosc tworczosci ktora go wykreowala.

Pozdrawiam i dobranoc!
MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,39% 139,46 2022-11-28 16:08:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.