Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Rozwiniecie wywiadu - pare slow o przesunieciu premiery i nie tylko

Witam,
Nadmienie ze jestem w plecy na waszej spolce jakies dobre nowe auto...
Zaciskam zeby i trzymam akcje bo nie jestem DT mimo czasu ze bylem na duzym plusie trzymalem akcje bo traktuje to jako lokate dlugoterminowa.
Do tego kupilem pare egzemplarzy standardowej gry + 1 SE aby was wspomoc chociaz na gry czasu nie mam;)

ale do rzeczy co mnie (i pewnie sporo innych osob boli)

1. Pisalem o tym abyscie zrobili na stronie optimus lub cdred dzial news dla akcjonariuszy. Przeciez to zadne koszty a zawsze lepiej zeby oficjalne infa pojawialy sie na waszej stronie a nie na portalu na ktorym moze sie kazdy zalogowac na podobny nick i wypisac rozne bzdury.

2. Nie pojmuje jednej rzeczy jak mozna zrobic najpierw tyle czasu silnik, ktory bedzie ciagnal 3 systemy (2 konsole i PC) i wypuszczac najpierw na PC za rok na XBOX i cholera wie kiedy na PS3 ? Bierzecie pod uwage ze ktos kto naprawde lubi RPG to kupi wasza gre na PC zamiast na konsole (chociaz ja bedzie posiadac) na ktorej macie znacznie mniej zysku ? Taki ruch to strzal w kolano i sprzedaz z automatu sie zmniejsza jesli zostaje rozbita na 3 raty na 3 rozne systemy. Ja rozumiem ze to sa koszty wydania na 3 rozne systemy ale jesli juz wydaliscie tyle pieniedzy na marketing nalezy kanalowac wydatki tak aby byly racjonalnie wydane a nie powtarzac i mielic wode 3 razy.
Chcecie aspirowac do miana duzego wydawcy a duzi i powaznie wydawcy raczej nie stosuja tego w ten sposob (predzej najpierw wydaja na konsole a pozniej na PC i to na pewno bylby lepszy ruch)

3. Co do przesuniecia premiery to tez juz lepiej nie wspominac bo sami sie do bledu przyznaliscie aczkolwiek gloszenie teorii i przyznwanie sie do bledu na oczach setek tysiecy ludzi w TV jest rowniez strzalem w kolano ja mimo wszystko z calym szacunkiem dla prezesa proponuje wysylac do TV i kluczowych wypowiedzi osobe, ktora ma jakies pojecie o gieldzie i o informowaniu akcjonariuszy (tym bardziej tych potencjalnych) + dobieranie slow w lepszej formie. Wystarczylo powiedziec ze przelozyliscie gre aby miec lepsze zyski bo zbyt duze nasilenie jest w swieta a nie mowic O BLEDZIE ludzie...
efekt macie taki wlasnie ze przed wywiadem akcje poszly do gory a po infie ''TO BYL NASZ BLAD'' pikujemy znowu w dol...

4. Planujecie jakies platne dodatki wydac?

5. Mysleliscie zrobic cos w stylu WOW-a ? macie historie, silnik, cala gre ''wystarczylo by'' zobudowac swiat

6. Bedziecie uzupelniac swoje akcje? czy raczej sprzedawac te co macie?

7. Zamierzacie sie laczyc z jakas duza firma wydawnicza albo sprzedawac swoje udzialy jakiemus duzemu graczowi ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,98% 140,00 2022-11-25 17:02:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.