Ja wyszedłem przy 3.50.
Wszedłbym znów ale jest za drogo, a spadanie strasznie długo trwa.
Przydałoby się jakieś dobre info i zjazd od razu na 1.50.
Wtedy można się zastanawiać nad zakupem pod wyniki roczne, albo poczekać, bo może i 1.20 by się pojawiło w sprzyjających spadkom okolicznościach.