No niezupełnie.
Opór robi się na 1,95zł, ale do przełamania. Słaby.
Nie ma popytu.
Wystawionych jest 630 tys. akcji do sprzedania i niecałe 350 tys. do kupienia.
Ostatnio sprzedano milion akcji po 2,58 zł.
Ale 121 milionów akcji nikt nie wystawia do sprzedaży.
A takowe są.
I nie ma żadnej możliwości, żeby je przez zwykłe zlecenia kupić.
Ile zatem warta jest organizacja firmy, kontrakty, klienci, itd???
A może ktoś wzorem innych sprytnych spółek (zarządów) wyprowadzi wszystko tak, żeby skarbówka nie miała niczego do zrabowania???
Tylko, że tu moim zdaniem wartość tkwi w organizacji firmy, rozwiązaniach, kontaktach, itp.
Tego nie da się wyprowadzić.
Ale.
I znowu, przypomnijmy dymisję nieoczekiwaną jednego z ludzi odpowiedzialnych za finanse i rachunkowość w firmie.
Nie chciał siedzieć??