firma działa prężnie, wiem i to nie jest wyssane z palca. Mam wyśmienite zatowarowanie, w dellu jest Nr1 w kraju. Ten rok jest ciężki w IT a przyszły jaki będzie tego nikt nie wie ale może być tak samo słaby bo rynek jest mocno nasycony a brak konieczności wymian sprzętu nie uruchamia nowych zakupów itd poza tym jak to mówią mamy spowolnienie a nie wzrost. Dzisiaj znowu spory obrót a kurs zakiszony na 2 PLN i broni się... jak długo to się okaże może to już dno a może nie. Jedno pewne że sypacz przy tym kursie dokłada do interesu.