Pewnie że mogę się pochwalić że nie mam papierów ABC zacząłem wywalać około 2,42 i tak schodziłem do 2,19 a ostatnie 10k sztuk wywaliłem po 2,09 czy 2,08 już nie pamiętam a nie chce mi się grzebać w zleceniach. Ogólnie jestem stratny na inwestycji i też nie ukrywam tego. Raz się zarabia raz się traci, wiele lat udawało mi się zarabiać a kiedyś mocno utopiłem na funduszach które wcześniej notowały wyśmienite stopy zwrotu... ech żyjemy dalej więc alleluja i do przodu :)