no to devil nabrałeś trochę wiedzy przez ostatnie lata - od rynku i chyba też od, hm, mojej skromnej osoby... ;)
teraz już wiesz, co to jest pułapka myslenia zyczeniowego i zaklinanie rzeczywistosci...
i tak jak nikt powyżej napisał - wszedłeś do grona tych, co juz mają zdrowe, racjonalne i sceptyczne podejście do inwestycji, w które chcesz wejść...
ale daj mi tę malutką satysfakcję i przyznaj, ześ nie przypuszczał, iż data tuż przed mikołajem zejdzie na 2 zeta... ;)