Mamy 1,99, już było 1,98, i coraz mniej zleceń na 1,98, co pozwala przypuszczać, że to nie ostatnie słowo dziś. aczkolwiek 1,95 nie powinno być przekroczone nawet na chwilę.
Niemniej zjeżdża.
Ciekawe, że przy spadku z 2,00 było mało STOPów.
Czyżby sprzedających, chcących wyjść, też nie było???
No i co na to zarząd spółki - kurs spadł o 43% w ciągu pół roku, a oni nic.
Wcześniej rok spadł 12%, co w dużej części dywidenda skompensowała.
Nie rozumiem też, dlaczego nie wykupią swoich akcji, jeśli miałyby być np. o 30% zaniżone.
Przecież to bardzo dobry interes byłby 2,86 zł x (100% - 30%) = 2,00 zł.
"Rentowność" 0,86 zł / 2,00 zł = 43%.
Są w stanie więcej zarobić na czymś innym??
W jakim celu utrzymywać działalność w segmentach przynoszących zysk w granicach pół procenta,
to jest kilku procent (6-9%) rocznie??
Może mało się znam.