daj spokój fox... ja się cieszę że nie mam tego papiera już od paru miesięcy, gdybym miał tyle co miałem to z pewnością siedziałbym już z ręką w nocniku... nie ma chętnych do brania się za zakup bo ci co wiedzą że może być w każdej chwili zatrudniony widłowy z powodu vatu...