He he, też wtopiłem. Ponieważ jednak ogólnie portfel kończy rok dużym plusem wiec za bardzo się nie przejmuję. Mam trochę tego papieru ale stać mnie na czekanie nawet parę miesięcy :) Pozdrawiam wszystkich, którzy mieli lub mają Datę. Może kiedyś najdą lepsze czasy :)