niecenzuralne słowa przychodzą mi najsampierw :) ale ciesz się ciesz !!! kto by przypuszczał ? ja za późno zobaczyłem że bez sensu na tym papierze siedzieć, jak pisałem zajmuję się małymi inwestycjami w nieruchomości więc wolałem zamknąć kredyt i spać spokojnie niż obserwować i męczyć się z tym że z tego papieru coraz trudniej wyjść.
Jedno mnie dalej męczy pytanie na które nie ma jasnej odpowiedzi, czy data ma coś zasądzone czy będzie miała bo jeśli nie to kurs tej spółki szoruje po dnie.