na razie wykres nie wiadomo co było powodem odejścia tego gościa... gdyby wiedział o syfie ze skarbówką to skarbówka też by już dawno im dowaliła chyba że jeszcze mają czas bo 5 lat nie minęło :)
moim zdaniem ta okolica 2 zł się utrzyma jeśli gówno nie wypłynie... a jakoś wypłynąć nie chce pomimo nagonki w branży oraz słów prezia actionu który twierdził że oni mają też takie same kwity, jakoś ciągle nie ma sygnału że kontrola dała negatywną notkę.