Tak, tu jest gra o 200% zysku.
Twoje zamiary sprzedaży po 0,25 jakoś przemilczasz. Teraz grasz o wyższą stawkę.
Przemilczasz, że jak będzie likwidacyjna, to dużo szczęścia będziesz miał jak odzyskać 25% kapitału. Stop lossy mogą Cię nie uratować, bo tylu chętnych tu będzie do wyprzedawania się.
Po co bawić się w Bomi?
Lepiej zagraj w ruletkę. Obstawiasz "zielone zero", wygrywasz i masz 3700% zysku.
Od razu, natychmiast. Bez czekania miesiącami.