Ci, co brali po 0,18 już się dawno wyprzedali.
Zarobili. Teraz czekają znów na dołek.
Ty piszesz o typowym inwestorze, a ja piszę o inwestorach w Bomi.
Sam przyznajesz, że inwestorzy w Bomi nie będą przechodzić Twojego cyklu. Co zresztą właśnie Ci powiedziałem. Może euforia nie pozwoliła Ci tego zauważyć.
ad.2
Kompletnie nie rozumiem Twojego wywodu.
"Kilimandżaro, gdy pełno w szkle. Poranna witaj zmiano zmiano, to życie twe"
Lady Pank