Tu są optymiści wtopieni od lat. A to im romanko obiecał, że taniej nie będzie, a to miał Rabat wejść na NC, a to miała być kasa z ratunkowej emisji (jednej, drugiej, kolejnej), a to miały być sprzedane nieruchomości i Rabat, a to miały być fuzje i przejęcia, a to mieli wejść inwestorzy branżowi, a to kolejne fundy miały ratować Bomi. Sporo było tych powodów do optymizmu. I kolejno upadały. Nadzieje.
A teraz jest czekanie na układ. Oczywiście czekanie optymistów :)