Póki trwale nie przebije 26 groszy - nie cieszyć się.
Hehepłaczek - wywalaj i nie zagap się.
Na dziennym widać, jak ktos kilkoma grubymi pakietami winduje kurs i wysypuje się ostro pozrujac obroty.
IMO - jest powtórka z 10-11 października.
Zadnegoi info nie ma.
I stawiam na ewakuację grubszej drobnicy, a kto nie wywalił po 25-26 to chyba bedzie żałował.
Po lewej chętnych nie ma, więc to typowa zagrywka, jaka była w lutym przy ucieczce fundów i 10-11 października.
Zarobieni sa dziś tylko, CO SPRZEDALI i i skasowali zysk.
U reszty chyba będzie znowu hehepłacz...
Nadzieja wasza tylko w tym, ze pojawi się in fo,, iz coś z układu wyjdzie (w co wątpię).
Raczej stawiam na to, ze ktos stracił złudzenia i podbija znowu kurs licząc, ze leszcze przyłączą się i zdoła ich poubierac... ;-D
Jeśli 26 zostanie przebite trwale, nie pojawi śię zadne złe info, a kurs utrzyma się przez 5-7 kolejnych sesji na obrotach choćby tylko w połowie dzisiejszych, moze coś na krótko się zmieni.
Ale nadal nie odwołuję, ze bedzie 0,16...
Wracam za 3 tygodnie i zobaczymy...;-D
A dziś - było ubieranie przy przerzucaniu dużych pakietów z kieszeni do kieszeni.
Jeśli nie bedzie w ciągu 2 tyg infa o zmianie udziałów, to na 100% było znowu tylko przerzucanie..;D