twoje argumenty są coraz mniej sensowne, co zniechęca mnie do dalszej dyskusji. Oto kilka przykładów:
1.
Ja pisze o cyklu myslenia "typowego" inwestora w trakcie przejścia z hossy na bessę, a ty to podpinasz pod cykl jaki ma przejść każdy inwestor BOMI.
Twierdzisz, że każdy inwestor musi przejśc przez kolejne etapy ? Co z tymi co brali po 0,18 jakiś czas temu? W którym miejscu się znajdują? :)
2. Piszesz, że ja niby obecnie jestem na etapie "entuzjazmu", a ci co brali po pare złotych są na etapie "kapitulacji". Czy co, teraz jak zacznie rosnąć to mi zacznie spadać, a tylko im rosnąć? A może na odwrót? :)
Krótko mówiąc - nie rozumiesz o co chodzi w tej infografice skoro porównujesz ją do BOMI