5 postów na mój jeden, nieźle wykres, nieźle.
Nic nie zakładam bo z kursem wszystko jest możliwe ale tak w jedną jak i drugą stronę, właśnie tego się nauczyłem że na gieldzie nic nie jest tak oczywiste jak się wydaje. Robię sobie screeny akcjonariatu co jakiś czas, w styczniu TFI i Ofe opublikują portfele. Co do Daty to obecnie stanowi 2zł NAV-u w końcu też nie mogą tylko trafiać hehe. 20% to MCI ma od dawna zwrotu na rokrocznie na Dacie, więc zadna nowość. Tomek jest inwestorem a nie spekulantem na pół roku cz dodaje oprócz kasy know-how aż jestem ciekaw czy wygra czy polegnie na Dacie.