Dnia 2016-10-27 o godz. 12:31 ~białoczerwony napisał(a):
> Wywala i wywala i wywalić nie może i tak od kilku miesięcy boi się jutra że spać nie może :)
wbrew pozorom, właśnie tak jest - mieli i mieli walorem, bo wywalić nie moze, NIE MA KTO ODBIERAĆ
a z tym jutrem - moze ten sypacz jednak nie chce zostać z walorem aż do srody (bo pn bedzie chyba bardzie anemiczny niz zwykle na gpw, zaś wtorek bez sesji)