Dnia 2016-10-25 o godz. 10:52 ~devilek napisał(a):
> raczej wątpię by data dostała domiar większy niż action, raczej mniejszy bo mniej kupowali ale co z tego. Każdy domiar będzie widziany negatywnie przez inwestorów, kolejna sprawa to że skarbówka ma 5 lat więc to jeszcze ta niepewność pozostanie jakiś czas.
DOKŁADNIE!