raczej wątpię by data dostała domiar większy niż action, raczej mniejszy bo mniej kupowali ale co z tego. Każdy domiar będzie widziany negatywnie przez inwestorów, kolejna sprawa to że skarbówka ma 5 lat więc to jeszcze ta niepewność pozostanie jakiś czas.