devil - ja nie mam złudzeń - tu wciąż ktoś ma wiele makulatury do wywalenia i kombinuje jak może, by wywallać tak, aby nie złamać stoplosów i nie wywołać paniki, nim nie wywali
i nie zdziwiłbym się, gdyby to był jakiś insider w stylu ostatniego głównego księgo, który sam się zdymisjonował po 3 miesiącach...
kto wie, czy sam nie wypatrzył w dacie actionowego smrodku znacznie wcześniej - ja tego wciąż nie wykluczam, póki nie będzie rynek znać efektów kontroli US
a najciekawsze, ze prezeska o tym ani słowa...