tu cały czas jest to samo: podbitki na open i close, podawanie tlenu dla utrzymania kursu na powierzchni (powyzej 2 zeta), pilnowanie kursu (ilekroć ktoś sypnie - od razu podbitka), wywalanie (jeśli ktoś poza sypaczem wystawi większy pakiecik)...
wczoraj dołączono jeszcze inna strategię (blokowania zleceń), ale szybko ktoś to odkrył i wykorzystał skarmiając podawacza tlenu