a jakby ktoś miał wątpliwości co do podawania tlenu - dzisiejsze transakcje, wykres dzienny i dokładanie z lewej, by POWSTRZYMYWAĆ SPADKI
jednoznacznie pokazują, jak sypacz(e) wręcz rozpaczliwie walczą o utrzymanie kursu na powierzchni, tj. powyżej 2,00 pln