Izdek, podobno Black ma byc większym projektem od Medium. W sumie miałby to sens, jeżeli kurs miałby się utrzymać. Trailer pewnie też pod koniec roku. Tak czy siak, ważne pół roku dla spółki. Jeżeli nie będzie opóźnień w premierach, to mam nadzieję, że kursowych zawirowań nie będzie.