Bloober przeszedł piękną drogę rozwoju przez ostatnie lata i teraz jest naprawdę dobrą spółką z moim zdaniem jednym z lepszych zespołów developerskich w Polsce, choć nie ma jeszcze sukcesu sprzedażowego na miarę swojego potencjału. Dużo się tam działo przez te lata stąd słusznie obrywała na forum i niesmak się tam ciągnie. Medium może być momentem przełomowym dla firmy stąd ostatnie wzrosty (plus inne tematy w tym kolejny tytuł - Black) choć znając spółkę zaliczy jeszcze mocne wahania kursu.