Musisz zrozumieć jedną rzecz. Nie mierz wszystkich swoją kategorią. Większość tutaj to ludzie "poranieni" przez giełdę albo w życiu osobistym. Coś nie wyszło i trzeba odreagować. Cześć się nudzi i pitoli od rzeczy, źeby tylko ktoś zwrócił na nich uwagę i odpisał, część jest samotnych, a część ma choroby psychiczne. Mnie najbardziej dziwi zawsze to, że niektórzy wyskakują i się dziwią że można normalnie rozmawiać (!).. Oni są tu przyzwyczajeni do bełtu bo sami tylko bełt potrafią produkować. Czytałeś może analizę fundamentalną albo techniczną jakiegoś troll stąd ?? No właśnie. Ale podnieta tym ile masz papiera, gdzie mieszkasz, kto jest kim - to budzi emocje. Nie ukrywam że lubię podpuścić te kundelki żeby miały o czym pisać. Zobacz rolnika, przecież on tylko marzy żeby rzucić mu kość :).