Bardzo fajna opcja Teneryfa, można surfować z tego co kojarzę? a przyznam, że zacząłem się kręcić amatorsko w zeszłym roku przy tej dyscyplinie. Bardzo mi ulżyło w stresach życia codziennego że tak powiem:)) W Biarritz byłem rok temu, tam trochę próbowałem.. A powiedz Wers jak z tym klubem się zapatrujesz? Pasuje Ci opcja bycia wspólnikiem? Ten twój opis, rzeczywiście wygląda na bardzo klimatyczny lokal.