Hej mam blooberka od kilku lat zbierałem też w marcu średnia ok 60 aktualnie i trzymam. Dobrze to wygląda, zobaczę może na wrzesień będę coś realizował pod przed premierą medium. Coś im w końcu zaczęło wychodzic i mam też DDI kiedy Ifun4all ram mają ponad 50% udziałów. Ale nie wiem czy teraz wchodzić na tych poziomach dla mnie trochę za drogo na K. Ale mogę się mylić. Widać, że planują większą współpracę z Microsoftem ostatnio zrobili duże wrażenie na prezentacji, więc nie sprzedaje jeszcze. Ale bliżej mi do realizacji zysków aktualnie. Dokupilem dzisiaj za to carbon :)