Oj Reznor, dej se chłopie spokój. Komu i co chcesz tłumaczyć? Może jeszcze pit wkleisz. I po co? Zarabiaj i tyle. Rozmawiaj z normalnymi, żartuj z tymi co się na żartach znają i tyle. Kompleksy, brak kasy, poczucie niższości zawsze wychodzą .A anonimowe forum jest świetnym do tego miejscem, żeby komuś "dołożyć" i lepiej sie poczuć.
Do moich fanów: cos się wam hejterki pomyliło. Skuter jest wodny (kupiony za pccexol (2.2-3.7) firmy jamaha). Nie mieszkam w portugalii tylko na Teneryfie. Możecie teraz ujadac dalej :))).