Reznor, Carbon brałem późno i miałem 3 podejścia. Kupione powyżej 60 i sprzedane z małym zyskiem. Drugie podejście poniżej 60 i też sprzedane z maly zyskiem. Teraz średnia 55 i trzymam. Przy obecnym kursie jest lekki minus, ale jakoś tak nie rusza mnie to. Dla mnie 150+ to już będzie ładnie, ale wiadomo, apetyt rośnie... 200+ to bajka