Widzę ze cenzura dalej w modzie. Opinii o spółce nie zmieniłem, więc skoro mam inne zdanie niż reszta pozostaje dalej trollem w opozycji. Nie znaczy to ze twierdze ze nie da się tutaj grać i zarabiać. Zobaczymy co giganci pokażą, bo jakie by plany nie mieli, jakich informacji nie rzucali, ile by ovida nie sprzedali - jakość w grach i dobrą sprzedaż muszą pokazać żeby to przestała być spółka do podbitek. A po forum widać ze ostatnio u niektórych rosło nie tylko na kursie.