Reznor, tak z ciekawości zapytam, czy posiadasz może Bloober w swoim porfelu. Nie śledze tam tam forum, ale dzisiaj mnie coś pokusiło. Oczywiście spuszczana po raporcie. Jak zawsze dwa fronty. Dla mnie raport jest po prostu dobry i ogólna informacja od firmy: robimy swoje, czekajcie na koniec roku.
Ale pomijając ten fakt, zastanawia mnie to rozwiązanie gry Medium. Gra toczy się w dwóch płaszczyznach równolegle. Może być naprawdę ciekawe. Tak jak nie grałem dawno w coś(ostatni raz chyba rok temu Diablo 1), tak w tym przypadku może to być gra, którą chętnie sprawdze po długiej przerwie. A co reszta forumowiczów o tym sądzi?