Mirek bez nerwów, co do Jezeta mam takie zdanie gość chce żeby spółka rosła cały czas o tym przekonuje, dziwne że jak tylko wspomni że "mogą podać jakieś złe info" "że po 12 będzie zwała" jest zupełnie na odwrót, tego nie potrafię rozgryźć ale jak czytam wasze posty to on we wszystkich jest za Miraculum. Czasami może trzeba czytać między wierszami.