Autor: ~jezet [93.154.142.*], 2011-02-22 17:08
Może jednak lepiej sprzedać wszystkie akcje, i wyjść ze spółki nawet z niewielką stratą, gdzie indziej zarabiają a tu kiszona, a jak jeszcze po sesji puściliby jakie złe info, to klapa, oby tego nie zrobili ale widać że sypią się pakiety dziś.
Jestes smieszny. Piszesz, ze pakiety sie sypia. Jakie pakiety? Dzisiejszy wolumen to 177 925 akcji. Niektórzy maja takie pakiety na rachunkach wiec nie pisz takich głupot o wyprzedazy, stratach, kiszonce, zarabianiu na innych spolkach. To zwykle klamstwo.
Zaden z obecnych akcjonariuszy nie pozwoli na stratę z kapitału, ktory został zainwestowany w Miraculum.
Uklad coraz blizej.