ciekawi mnie tylko ile jest tego dlugu zamiennego na akcje spolki,
może ktoś sie orientuje ile tego dokładnie jest? bo coś nie mogę znaleźc
dobrze ze cena emisyjna jest wyzsza (1,20pln) jak aktualny kurs
poza tym info bardzo dobre, szybko zgloszona chęc oddłuzenia spółki, zgodnie z zapowiedziami
kolejny dobry krok dla nas:)