Ok Matt, też masz rację ale popatrz na to tak, jeżeli akcje będą drożeć to zachęci wierzycieli do układu, natomiast miraculum jest to bez znaczenia bo oni to i tak po układzie opylom leszczom nie im, uważam więc że do układu cena powinna iść do góry żeby zachęcić wierzycieli natomiast później szybko w dół żeby można było od nich skupić papier, poza tym sądzę że będą go chcieli szybko sprzedać.