no to już wiemy dlaczego akcje spadały od dwóch dni i dlaczego zbiórka akcji była poniżej zeta. Co do akcji w układzie to coś mówili o kilku milionach długów układowych. Jak tak dalej pójdzie to za chwilę spółka nie będzie miała żadnych długów, to by był wyczyn, he he