Napisał Matt
Nie sądzę, żeby upadłość układowa polegała na zarabianiu przez wierzycieli po 30% na akcji :DDD W takim przypadku mielibyśmy same trupy na gpw bo każdy chciałby się układać.
Nie sądzę również żeby polegała na tym że wierzyciel będzie 30% w plecy bo wtedy wszyscy byliby w upadłości, nic tylko nabrać, ogłosić upadłość układową i oddać 70% tak :DDDD