Chwila, jeżeli te akcje dla wierzycieli mają być po 1,2 tzn że na rynku kurs powinie być gdzieś w granicach 1,8-1,5 wtedy wierzyciel przystąpi do układu bo mu się to będzie opłacało, dalej nie opowiadajmy głupot jeśli to jest modyfikacja propozycji, to na wcześniejsze nie było zgody a ta prawdopodobnie odpowiada, i trzy jeśli akcje miałyby kosztować 88 gr jak niektórzy piszą to wierzycielami są idioci bo na długu stracą na wejściu ponad 30% i Rubicon 20% bo brał pakiet po 1,1 Ludzie u nas jest takie przysłowie "Pod Ch...j to Szweda" Jak akcje mają być po 1,2 to powinny być min 30% wyżej. Tyle w tym temacie, z resztą rynek sam zweryfikuje.