spokojnie zwala wszedzie prawie ...warunki nie sprzyjaja wzrosta ale jest dobrze uklad pewnie bedzie i tez jestem za scenariuszem ze kurs poszybuje znacznie wyzej niz te 1,2 musimy czekac nie po to tyle akcji nam ubylo z rynku zeby to mialo nie rosnac grubsi od nas beda tu zarabiac i sa teraz w plecy a paniki nie widac tylko dwa batoniki :) cierpliwosci nam tez cos skapnie