tak, masz rację. muszę szczegółowo jeszcze przejrzeć ten raport. z tego co pamiętam to moją uwagę zwróciło to że amortyzacja pochodziła z wartości firmy a ta jak wiadomo powstała w wyniku emisji związanej z nabyciem insignis i tak rozpoznano wartość firmy - co moim zdaniem jest błędem. ale nic to. uważam również że koszty w Q4 będą znacznie wyższe. zobaczymy.